Cieśle 47 | 56-400 Oleśnica + 48 71 315 0000 | +48 601 474 015

Mając na uwadze Państwa wysokie i różnorodne oczekiwania, proponujemy organizację profesjonalnego Cateringu, przygotowywanego przez pracowników, których doświadczenie poparte jest wieloletnią pracą w branży. Oryginalne i niebanalne pomysły kulinarne, a także doskonała gastronomia, to gwarancja sukcesu przygotowanych przez nas imprez. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i wymagające realizacje, dlatego czekamy na Państwa propozycje.

Proponowany przez nas catering bazuje na doskonałych daniach i przekąskach, wybieranych z pośród bogatej palety propozycji, według indywidualnych preferencji oraz gustów naszych klientów. W przygotowanym menu posiadamy dania z kuchni polskiej, włoskiej i międzynarodowej.

Doskonale wiemy, że udane spotkanie biznesowe czy firmowy bankiet to nie tylko wyśmienite dania, ale również odpowiednia oprawa. Dlatego nasza firma gwarantuje Państwu najwyższą jakość obsług oraz dopasowaną do charakteru i rangi spotkania, dekorację wnętrza. Zapewniamy także transport.

Catering dla firm oraz imprezy o charakterze indywidualnym organizujemy w Hotel Amber Business & Spa, znajdującym się w malowniczych Cieślach pod Wrocławiem, jak również w każdym innym, wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Serdecznie Zapraszamy!

Coraz więcej osób rezygnuje z samodzielnego przygotowywania imprez okolicznościowych. Nawet podczas niewielkich spotkań rodzinnych czy jubileuszy korzystają z usług profesjonalnych firm cateringowych. Powód jest prosty – oszczędza się tak cenne czas i energię. Zdajemy sobie sprawę z wartości każdego organizowanego przyjęcia, stąd w pełni dbamy o zachowanie odpowiedniej atmosfery. Dodatkowo, oferujemy Państwu profesjonalną obsługę i smaczną, wyrafinowaną kuchnię, tak by Państwa goście na długo zapamiętali ten dzień.

Amber Catering sprawi, że nie będziecie Państwo martwić się o menu i organizację przyjęcia, dzięki czemu będą Państwo mogli całą energię i uwagę poświęcić swoim gościom, delektując się beztrosko każdą chwilą. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc. W zależności od rodzaju przyjęcia, z bogatej oferty menu, przygotowujemy odpowiednią kartę dań oraz dobieramy właściwe dekoracje.

Organizowane przez nas przyjęcia mogą odbywać się zarówno w salach bankietowych Hotelu Amber Business & Spa, jak również w każdym, wskazanym przez Państwa miejscu.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy hotel@hotelamber.pl lub kontaktując się z nami, pod numerem telefonu: +48 71 315 00 00, +48 601 474 015.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, również podczas organizacji wszelkiego rodzaju eventów. Hotel Amber Business & Spa od lat organizuje kompleksowo imprezy integracyjne, np. w formie rodzinnego pikniku czy firmowych spotkań. Zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę, doskonałą kuchnię oraz niezapomnianą atmosferę w kameralnym i cichym otoczeniu.

Mamy do zaproponowania zarówno przestronne, stylowe wnętrza sal bankietowych, jak również jedyny w swoim rodzaju Wigwam Park, wiatę grillową oraz boiska sportowe. Mogą więc Państwo aktywnie spędzić czas wolny w gronie przyjaciół czy integrować się w grupie współpracowników. A nic tak nie jednoczy, jak wspólny wysiłek i zabawa!

Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb klientów i sprawić, żeby każda uroczystość była niepowtarzalna i zapamiętana na długie lata.

Serdecznie Zapraszamy!

Zapraszamy do pobrania pliku menu zawierającego produkty dostępne w cateringu.
Copyright © 2016 – HotelAmber.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie w całości lub w części zabronione.

WordPress Video Lightbox