Cieśle 47 | 56-400 Oleśnica + 48 71 315 0000 | +48 601 474 015

Kulinaria w Restauracji Amber stanowią dzieło sztuki. Kierując się tą wartością, oferujemy bogate menu, które zadowoliło już niejedno podniebienie.

Restauracja Amber, ulubione miejsce spotkań zarówno okolicznych mieszkańców, jak również osób przejezdnych oraz firm, znajduje się w zacisznej okolicy, położonej w pobliżu „Arboretum Leśnego”.

Wnętrze Restauracji Amber zostało zaprojektowane w lekkim i eleganckim stylu decor. Całość tworzą nowoczesny bar w ciepłych kolorach, eleganckie sale bankietowe i urokliwa restauracja.

W menu znajdują się starannie dobrane dania kuchni polskiej, włoskiej oraz międzynarodowej. Każde danie wykończone jest subtelnie i gustownie, z wyrafinowanym pomysłem wartym mistrza kuchni.

Czym jest kawa? Przyzwyczajeniem dnia codziennego czy tęsknotą za aromatycznym, głębokim zapachem? A może chwilką relaksu i pretekstem do spotkania? Niezależnie od tego, czym dla Państwa jest filiżanka kawy, zawsze towarzyszy jej nutka luksusu i zapomnienia.

W naszej kawiarni mogą się Państwo delektować wieloma gatunkami i rodzajami kawy. Dla nas kawa jest pasją, źródłem inspiracji, egzotyczną przygodą, co staramy się oddać w każdej, zaparzonej dla Państwa filiżance. Właśnie tym smakiem i aromatem chcemy się z Państwem dzielić na co dzień, w naszej kawiarni.

Zapraszamy Państwa również do skosztowania pysznych słodkości, przygotowanych po mistrzowsku przez naszego Szefa Kuchni.

Kawiarnia jest czynna w godzinach 8:00 – 22:00

Piano Bar to miejsce szczególne. Prowadzone z pasją i pomysłem, kusi doskonałą kuchnią i eleganckim wnętrzem, w którym harmonijnie połączono klasykę z nowoczesnością.

Widać tu dbałość o każdy szczegół, począwszy od jakości i sposobu serwowania potraw, skończywszy na drobiazgach, stanowiących stylowe dopełnienie do wystroju wnętrza. Piano – Bar, mimo nowoczesności, jest niezwykle przytulnym miejscem, gdzie chwilę spędzone przy posiłkach umilają dźwięki płynące z pianina.

W wybrane wieczory odbywają się koncerty na żywo, podczas których można zasmakować niepowtarzalnej atmosfery. Zaproszeni goście grają zarówno muzykę klasyczną, jak i rozrywkową.

Oferujemy Państwu również duży wybór napoi alkoholowych i bezalkoholowych. Chłodne koktajle orzeźwią podczas upałów, a mocniejsze trunki rozgrzeją w zimowe wieczory. Oprócz tego serwujemy różne gatunki kawy i herbaty.

Serdecznie Zapraszamy

Kuchnia Amber jest wizytówką naszego hotelu. Niepowtarzalny charakter tego miejsca podkreślają subtelne i aromatyczne potrawy. Atmosferę podkreśla profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych pracowników. W każdej potrawie odnajdą Państwo pasję przyrządzania oraz wirtuozerię smaków.

W bogatej ofercie menu proponujemy dania kuchni polskiej, włoskiej i międzynarodowej. Przygotowujemy wyszukane dania również według indywidualnych preferencji i gustów gości. Doskonałym uzupełnieniem do naszych propozycji kulinarnych jest menu grillowe, wzbogacone o smaki regionalne. Na koniec polecamy aromatyczne kawy, lodowe desery, orzeźwiające koktajle oraz ciasta. Wszystko to znajdą Państwo w naszej restauracji.

WordPress Video Lightbox