The Amber Business & SPA Conference Center, Oleśnica
Jak wybrać dobry hotel na imprezę urodzinową?
Przyjazd
Wyjazd

Jak wybrać dobry hotel na imprezę urodzinową?

15 września 2022

Organizacja urodzin to czynność, która coraz częściej przekazywana jest specjalistom zatrudnionym w hotelach. Popularność tego rozwiązania wynika z kompleksowej oferty, które hotele przygotowują dla osób chcących wyprawić przyjęcia urodzinowe. Coraz więcej miejsc zatrudnia profesjonalnych kucharzy, którzy mogą przygotować dania zgodnie z prośbą jubilata, a także oferują pomoc organizatorów imprez dbających o dodatkowe atrakcje, m.in. pokazy, występy i konkursy.

Jakie usługi powinien świadczyć hotel organizujący urodziny?

W ofercie hotelu zajmującego się organizacją urodzin powinny znajdować się:

  • sala balowa z parkietem,
  • wysokiej jakości, nowoczesne nagłośnienie,
  • sala bankietowa z elegancką dekoracją i balonami,
  • restauracja z profesjonalnym kucharzem serwująca różnorodną kuchnię,
  • bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych,
  • przestronne, klimatyzowane pokoje dla Gości, którzy przybyli z daleka.

Korzystając z usługi organizacji urodzin w hotelu, można również uzyskać dostęp do bazy wodzirejów, DJ-ów i zespołów muzycznych. W przypadku okrągłych urodzin lub np. osiemnastki, warto jest uświetnić imprezę muzyką na żywo. Można też wzbogacić ją pokazem barmańskim lub tanecznym.

W jakim hotelu zorganizować urodziny dla dziecka?

Coraz większą popularnością cieszy się organizacja urodzin dla dziecka w plenerze. Osoby zainteresowane tego typu usługą, powinny zapoznać się z ofertą Hotelu Amber Business & Spa. Miejsce to jest otoczone dużą działką z pięknym ogrodem ze stawem, w którym dzieci spędzą miłe chwile na łonie natury. Pracownicy mogą pomóc w organizacji zabaw i konkursów dla dzieci, a także pokazów m.in. baniek mydlanych. Na terenie hotelu znajduje się również boisko do piłki nożnej i plażowej oraz plac zabaw dla dzieci. Świetną atrakcją urodzinową może być wspólne pieczenie kiełbasek nad paleniskiem.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij